על האגודה

IMG-20160808-WA0063

מהי האגודה?

האגודה היא עמותה ללא מטרות רווח, אשר הוקמה לפני 26 שנים. העמותה מייצגת כ-4,500 סטודנטים וסטודנטיות לתואר ראשון, שני, מכינות ולימודי הנדסאים. בסיס העמותה הוא נתינת שירות, עזרה ומענה בכל נושא הקשור לחיים הסטודנטיאליים בקמפוס ומחוץ לו.
כלל בעלי ובעלות התפקידים בעמותה הנם סטודנטים וסטודנטיות, יו”ר וסיו”ר נבחרים/ות בבחירות דמוקרטיות בסיום השנה. העמותה כוללת תפקידים בשכר, תפקידים במלגות ותפקידים התנדבותיים. כל פעילות העמותה מבוקרת ומפוקחת על ידי האסיפה הכללית, הועד המנהל וועדת ביקורת – אשר גם הם סטודנטים וסטודנטיות במכללה.

F0_0400_0000_22

חזון האגודה

האגודה היא גוף המאגד את כלל הסטודנטיות והסטודנטים במכללה ורואה בהם/ן חלק מהותי בעיצוב עתידה של החברה בישראל.
אגודת הסטודנטים והסטודנטיות תל חי, היא עמותה ללא מטרות רווח אשר תפקידה לדאוג לזכויות ולייצוג של הסטודנטים/ות – על כן היא מספקת מגוון רחב של שירותים, החל ממדור רווחה, אקדמיה, תרבות, ניהול כלכלי, ומעורבות חברתית. אלה פועלים בתוך המכללה ומחוצה לה. האגודה תתנהל בשקיפות מלאה בכל הקשור לפעילותה.
האגודה תפעל מתוך תחושת שליחות, מסירות, אחריות ומקצועיות. האגודה רואה בשוויון ערך האדם ערך מרכזי, היא תעודד שיח חינוכי חברתי, המטיל ספק בקיים במטרה לקדם את פני החברה הישראלית תוך מעורבות, אקטיביזם ויזמות חברתית.

2

מטרות האגודה

  • לפעול למען ציבור הסטודנטים והסטודנטיות במכללה, לשמור על תדמיתם, מעמדם האקדמי, רווחתם ועצמאותם.
  • לייצג נאמנה את הסטודנטים והסטודנטיות כלפי מוסדות המכללה, הרשויות המקומיות, מוסדות חיצוניים והתאחדות הסטודנטים הארצית.
  • לסייע לחברי העמותה בהשגת עבודה ודיור בתוך המכללה ומחוצה לה.
  • ליצור שיתופי פעולה מסחריים במגמה להוזיל ולהשביח את השירות עבור הסטודנטים והסטודנטיות ולהוזיל בעבורם את עלויות המחייה בתקופת לימודיהם.

מבנה האגודה

עץ תפקידים

שעות פעילות המשרדים שלנו

קמפוס מזרחי – 10:00-14:30
טל’ קמפוס מזרח: 04-8181562

קמפוס מערבי – 08:30-15:30
טל’ קמפוס מערבי: 04-8181561

מה האגודה נותנת לי?

מה האגודה נותנת לי_2-01