על האגודה

דבר היו"ר

סטודנטים יקרים,
רגע לפני שיוצאים לדרך ומתחילים שנה אקדמית חדשה, ברצוני לברך את הסטודנטים החדשים שהגיעו למשפחת תל חי. טיפ קטן לתחילת הדרך – קחו את הדברים בקצב שלכם, זכרו שדברים נכנסים לראש לאט ואל תחששו מאתגרים שיגיעו.
השנה האגודה ממשיכה להתרחב ולגעת בתחומים נוספים. האגודה חורטת על דגלה את העשייה המשותפת יחד עם הסטודנטים כדי לעסוק בנושאים הבוערים לכולנו. אנו מזמינים אתכם תמיד לקחת חלק בפעילות האגודה ובשותפות מלאה. הגיעו להינות יחד איתנו באירועים החברתיים ובשלל הפעילויות השונות.
אני רואה חשיבות רבה במדור אקדמיה ומדור טכנולוגית חזקים. אלו מהווים את היסודות לאגודה חזקה בתוך הקמפוס יחד עם העשייה המשמעותית של נציגי החוגים, רכזים וראשי המדורים. השנה נעמיד מגוון שירותים אקדמיים איכותיים ממרתונים ועד חוברות אגודה ובנק בחינות וסיכומים עבור הסטודנטים. אלו יהיו לעזר בתהליך הלמידה וכמובן שנקפיד לייצג כל סטודנט בכל בעיה בה הוא ייתקל.
כמו כן, לא נסתפק רק בעשייה בתוך הקמפוס. אנו פועלים בנושא מעורבות חברתית ועידוד שיח רב תרבותי. בתחום הרווחה – נשפיע על מחירי הדיור ונפעל למען פיתוח מקומות עבודה המתאימים לבוגרי האקדמיה באזור.
אני מזמין אתכם להתעדכן בניוזלטר, בפייסבוק האגודה, באתר ובקבוצות החוגיות ולעקוב אחר פעילותנו. חשוב לי שתדעו שדלת משרדי האגודה פתוחה תמיד והטלפונים שלנו זמינים לכל בעיה, תחום או יוזמה שתרצו לקדם.
אשמח לראותכם באים לקחת חלק בפעילות ובשנה מלאה בחוויות.

רון-אל תשובה,
יו”ר אגודת הסטודנטים תל חי.

חזון האגודה

אגודת הסטודנטים תל חי היא עמותה ללא מטרות רווח אשר תפקידה לדאוג לרווחתם וייצוגם של הסטודנטים, החל מתיווך עם מדורי האקדמיה, מתן פתרונות, להוביל מעורבות חברתית בקרב הקהילה, עידוד וקידום הספורט, שמירה על זכויות העובדים, מעמד הסטודנט במכללה ומחוצה לה, דאגה לנושאי הדיור והתעסוקה וקידום יוזמות אישיות.
אגודת הסטודנטים היא הכתובת שלכם עבור כל נושא שקשור להיותכם סטודנטים. ננסה לעזור לכם לפתור כל בעיה שתצוץ בדרך לתואר הנכסף ונדאג שלא תפסיקו לחייך כל עוד אתם בסביבה.

מטרות האגודה

האגודה הוקמה לפניי 25 שנה כ”איגוד של סטודנטים” שמטרתו לייצג ולשמור על ציבור הסטודנטים במכללה.
מונה ומייצגת 4500 סטודנטים (אקדמיה, מכינות, טכנולוגי וחוץ).
כל בעלי התפקידים הינם סטודנטים. יו”ר וסיו”ר נבחרים בבחירות בסוף שנה.
תפקידי ומטרות האגודה מיום הקמתה ועד הלום, הם:

  • לפעול למען ציבור הסטודנטים במכללה, לשמור על תדמיתם, מעמדם האקדמי, רווחתם ועצמאותם.
  • לייצג נאמנה את הסטודנטים כלפי מוסדות המכללה, הרשויות המקומיות, מוסדות חיצוניים והתאחדות הסטודנטים הארצית.
  • לסייע לחברי העמותה בהשגת עבודה ודיור בתוך המכללה ומחוצה לה.
  • ליצור שיתופי פעולה מסחריים במגמה להוזיל ולהשביח את השירות עבור
  • הסטודנט ולהוזיל בעבורו את עלויות המחייה בתקופת לימודיו.

מבנה האגודה

דואגים לסטודנטים

דואגים גם לבוגרים שלנו