על האגודה

מהי האגודה?

האגודה היא עמותה ללא מטרות רווח, אשר הוקמה לפני 26 שנים. העמותה מייצגת כ-4,500 סטודנטים וסטודנטיות לתואר ראשון, שני, מכינות ולימודי הנדסאים. בסיס העמותה הוא נתינת שירות, עזרה ומענה בכל נושא הקשור לחיים הסטודנטיאליים בקמפוס ומחוץ לו.
כלל בעלי ובעלות התפקידים בעמותה הנם סטודנטים וסטודנטיות, יו”ר וסיו”ר נבחרים בבחירות דמוקרטיות בסיום השנה. העמותה כוללת תפקידים בשכר, תפקידים במלגות ותפקידים התנדבותיים. כל פעילות העמותה מבוקרת ומפוקחת על ידי האסיפה הכללית, הועד המנהל וועדת ביקורת – אשר גם הם סטודנטים וסטודנטיות במכללה.

חזון האגודה

אגודת הסטודנטים תל חי היא עמותה ללא מטרות רווח אשר תפקידה לדאוג לרווחתם וייצוגם של הסטודנטים, החל מתיווך עם מדורי האקדמיה, מתן פתרונות, להוביל מעורבות חברתית בקרב הקהילה, עידוד וקידום הספורט, שמירה על זכויות העובדים, מעמד הסטודנט במכללה ומחוצה לה, דאגה לנושאי הדיור והתעסוקה וקידום יוזמות אישיות.
אגודת הסטודנטים היא הכתובת שלכם עבור כל נושא שקשור להיותכם סטודנטים. ננסה לעזור לכם לפתור כל בעיה שתצוץ בדרך לתואר הנכסף ונדאג שלא תפסיקו לחייך כל עוד אתם בסביבה.

מטרות האגודה

  • לפעול למען ציבור הסטודנטים והסטודנטיות במכללה, לשמור על תדמיתם, מעמדם האקדמי, רווחתם ועצמאותם.
  • לייצג נאמנה את הסטודנטים והסטודנטיות כלפי מוסדות המכללה, הרשויות המקומיות, מוסדות חיצוניים והתאחדות הסטודנטים הארצית.
  • לסייע לחברי העמותה בהשגת עבודה ודיור בתוך המכללה ומחוצה לה.
  • ליצור שיתופי פעולה מסחריים במגמה להוזיל ולהשביח את השירות עבור הסטודנטים והסטודנטיות ולהוזיל בעבורם את עלויות המחייה בתקופת לימודיהם.

מבנה האגודה

שעות פעילות המשרדים שלנו

קמפוס מזרחי – 10:00-14:30
טל’ קמפוס מזרח: 04-8181562

קמפוס מערבי – 08:30-15:30
טל’ קמפוס מערבי: 04-8181561

מה האגודה נותנת לי?