אגודת הסטודנטים תל-חי - הגב של הסטודנטים!

אנו גאים להשיק את אתר אגודת הסטודנטים החדש של הסטודנטים בתל-חי. אנו מקווים שתמצאו אתר זה נגיש ונוח יותר מקודמו ויאפשר לכם הסטודנטים להתמצא באופן יעיל יותר. אם אתם מרגישים כי האתר אינו מכסה פרטי מידע מסויימים המעניינים אתכם, יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח להתייחס!

הצטרפו לפעילות האגודה

מרגישים שמה שאתם עושים אינו מספיק? רוצים לקחת חלק בשינויים, תכנונים ומאבקים למען זכויות הסטודנטים, או לחלופין, לקדם הדדיות בין הסטודנטים, לארגן אירועים ולעשות חיים? אגודת הסטודנטים תל-חי מחפשת אתכם! בואו להצטרף למשפחת הסטודנטים התומכת ולעבוד יחד איתנו למען עתיד סטודנטיאלי אידאלי בצפון הקסום.

קרא עוד

שקיפות

אנו באגודת הסטודנטים מאמינים, כארגון המייצג אתכם, שזוהי מחובתנו לאפשר לכם להבין ולדעת את כל התהליכים המתרחשים מאחורי הקלעים. לכן, שקיפות עבורנו היא ערך חשוב שנדאג לשמר אותו לאורך דרכנו. אנו מזמינים אתכם לדפדף בין ישיבות האסיפה הכללית, לקרוא לאן הולכים התקציבים, להגיע לדלתות הפתוחות שנארגן והכי חשוב: להביע את קולכם.
קרא עוד

החזון שלנו

אגודת הסטודנטים תל-חי הוקמה בראש ובראשונה עבורכם, הסטודנטים. התפקיד שלנו הוא לייצג אתכם, לתרום לחיי החברה, לעלות את המורל, לחזק את הקהילה והמעורבות, לפעול על פי אמות המידה המוסריים והצודקים ביותר, שישרתו את כולנו בחוויית לימודים שנקווה שלעולם לא תשכחו.
קרא עוד

תחבורה

מעוניינים לדעת את לוחות הזמנים של התחבורה הציבורית הפועלת בצפון? מחפשים טרמפ למכללה, או סתם לסופר? על קבוצות הטרמפים שלנו כבר שמעתם? כל המידע, החידושים והפרויקטים שלנו בנושא התניידות נמצאים במרחק לחיצת כפתור!
קרא עוד

כל מה שצריך לדעת

ריכזנו עבורכם את כל המידע שאנו חושבים שחשוב שתדעו: החל מהמדריך לסטודנט המתחיל, לחובות המרצים בבחינה, לוח השנה האקדמי, תקנונים וזכויות, מלגות נוהלי מילואים ועוד. מוזמנים לעיין במגוון הנושאים, ולוודא שלא פספסתם כלום או לחפש מידע חשוב.
קרא עוד

גלריית תמונות

לצפייה בגלריות נוספות לחץ כאן >>